On-line služby

Garantované odborné informace dostupné kdykoliv a odkudkoliv - stačí si předplatit naše on-line služby.

Profi databáze - komplexní on-line knihovny pro profesionály

S profi databázemi získáte přehled a jistotu. Pravidelně do nich přidáváme nové články, aktualizujeme dřívější texty, reagujeme na dotazy a podněty zákazníků. Součástí předplatného jsou často extra služby typu odpovědní servis či účast na odborných webinářích. 

Podívejte se např. na naši top profi databázi www.du.cz

On-line publikace - zaměřené na konkrétní téma

Dáváte přednost úzce specializovaným produktům? I pro Vás máme řešení - on-line knihy a časopisy jasně zaměřené na konkrétní téma. Využít v nich můžete všechny technické přednosti on-line přístupu - nic neinstalujete, stačí Vám přihlašovací údaje a přístup k internetu. Podívejte se třeba na Aktuální vzorové smlouvy. 

On-line právní předpisy - aktuální úplná znění každý den

Potřebujete aktuální plná znění právních předpisů? Přesně dle Sbírky zákonů je pro Vás denně připravujeme. Podívejte se na www.fulsoft.cz.

Kompletní přehled on-line právních předpisů

Internetové aplikace 

Připravili jsme pro Vás on-line prostředí pro oceňování stavebních prací a tvorbu rozpočtů. Vytvoříte si stavební rozpočet na základě kompletní databáze cen stavebních prací a materiálů. 

Kompletní přehled internetových aplikací

E-dokumenty

Dáváte přednost informacím ke stažení? Podívejte se na přehled nabízených e-dokumentů

Potřebujete poradit?

Rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého produktu. Obrátit se můžeme na některého z našich obchodních zástupců nebo nám napsat na info@dashofer.cz, případně využít kontaktní formulář.

Informace o přihlašování na portály najdete i v odpovědích na nejčastější dotazy.