Vzdělávání

Kromě klasických prezenčních otevřených kurzů a školení na míru se zaměřujeme na různé formy e-learningu včetně e-learningových databází.

On-line semináře

On-line semináře trvají 60 až b90 minut a zaměřují se na konkrétní téma. Pro jejich absolvování Vám stačí připojení na internet a běžný prohlížeč.

Aktuální nabídka on-line seminářů.

On-line videozáznamy

Videozáznam odborného semináře si můžete přehrát kdykoliv během půl roku od objednávky, počet přehrání není omezen.

Aktuální nabídka videozáznamů.

Databáze on-line seminářů

Jedinečná databáze EDUsvět.cz. On-line vzdělávání z oblasti mezd, pracovního práva, daní a účetnictví z pohodlí Vaší kanceláře či domova. S portálem získáte jak neomezenou možnost účastnit se on-line seminářů, tak přístup k záznamům seminářů již proběhlých.

Znalostní testy

Vyzkoušejte portál Testy profi - on-line knihovnu, která nabízí mnoho forem studia - testy, články, videosemináře, on-line kurzy. Zvolte sami cestu, která Vám nejlépe vyhovuje.

On-line kurzy

Preferujete kurzy ve formě krátkých textů? Naše on-line kurzy obsahují krátké kapitoly, studium každé z nich Vám zabere přibližně hodinu. Jednou týdně obdržíte e-mailem upozornění na další lekci.

Kompletní nabídka on-line kurzů.

Potřebujete poradit?

Rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého produktu. Obrátit se můžeme na některého z našich obchodních zástupců nebo nám napsat na info@dashofer.cz, případně využít kontaktní formulář.

O nabídce školení se více dozvíte také na stránkách www.kursy.cz