Input:
Input:

Bezplatný odběr e-mailových novin

Jméno a příjmení není správně vyplněno.
Chybný formát e-mailové adresy.
Zadávejte bez mezinárodní předvolby.
Více informací

Co je DU profi?

DU profi je na našem trhu ojedinělá databáze odborných daňových, účetních, mzdových a pracovněprávních řešení.  Více než 20 000 textů (placené jsou označeny ) je základem největší online knihovny v ČR. Její obsah je denně odborníky aktualizován, a proto má více než polovina příspěvků navíc garantovánu aktuálnost a správnost.

DU profi přináší 220 - 260 nových garantovaných článků každý měsíc!

Práce s touto databází je snadná a neliší se od práce s jinými databázemi či vyhledávači. Rozdíl hledejte v rychlosti a kvalitě řešení Vašeho problému a v získané jistotě, že Vámi zvolené řešení je správné a odpovídá platné legislativě.

Vyberte si ze 3 modulů:

Modul DU profi

 • obsahuje více než 6 000 článků z oblasti daní a účetnictví včetně rozsáhlého archivu, daňové a účetní předpisy a bezplatný odpovědní servis pro oblast daní a účetnictví
 • je určen účetním, hlavním účetním, ekonomům, daňovým poradcům, auditorům, pracovníkům správy daně


Modul DU profi plus

 • obsahuje více než 11 000 článků z oblasti daní a účetnictví včetně rozsáhlého archivu, daňové a účetní předpisy, bezplatný odpovědní servis pro oblast daní a účetnictví, funkci časového filtrování a časových verzí dokumentů, databázi daňových a účetních vzorů, daňovou a účetní judikaturu, služby Vzdělávání a certifikát celoživotního vzdělávání v daních a účetnictví
 • je určen účetním, hlavním účetním, ekonomům, daňovým poradcům, auditorům, pracovníkům správy daně


Modul DU profi plus & PaM

 • obsahuje více než 20 000 článků z oblasti daní, účetnictví, mezd a personalistiky včetně rozsáhlého archivu, daňové, účetní, mzdové a pracovněprávní předpisy a bezplatný odpovědní servis pro oblast daní, účetnictví, mezd a personalistiky, funkci časového filtrování a časových verzí dokumentů, databázi vzorů, judikaturu, služby Vzdělávání a certifikát celoživotního vzdělávání v daních, účetnictví, mzdách a personalistice
 • je určen účetním a mzdovým účetním v jedné osobě, hlavním účetním, ekonomům, pracovníkům správy daně

 

 

Získejte více informací o modulech DU profi

Důvody proč objednat DU profi

DU profi obsahuje více než 20 000 odborných příspěvků z oblasti daní, účetnictví, mezd a personalistiky, takže svým rozsahem do posledního detailu komplexně zahrnuje všechny informace, které ke své práci v tomto oboru potřebujete. Stačí si vybrat jeden z dostupných modulů podle Vašich potřeb. Celá databáze je navíc doplněna o propracovaný systém vyhledávání, který umožňuje vždy rychle nalézt požadovanou odpověď na řešený problém.

3 pilíře DU profi (GRÓ)

Obecně Internet poskytuje daňové a účetní informace bez záruky, jsou zahlceny reklamou na daňové a účetní produkty, a proto je nalezení správných online odpovědí velmi zdlouhavé a nejisté.

Gró DU profi je úplně jiné - vyznává 3 zásady, jak poskytovat informace:

1. Garance aktuálnosti a správnosti

2. Rychlost vyhledávání

3. Odpověď na jakýkoliv problém z oblasti daní, účetnictví, mezd a personalistiky

 

GARANCE aktuálnosti a správnosti 

Informace ve všech modulech DU profi jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory 800členného autorského kolektivu tvořeného pracovníky správy daně a státní správy, daňovými poradci, auditory (např. Ing. J. Ambrož, Ing. P. Běhounek, RNDr. I. Brychta, Ing. O. Burian, Ing. D. Fitříková, O. Holubová, Ing. O. Hochmannová, prof. Ing. L. Müllerová, CSc., Ing. I. Pilařová, Ing. B. Jindrová, Ing. P. Strakošová, Ing. V. Benda, J. Pfeilerová, Ing. L. Pitner, Ing. R. Klímová, Ing. M. Ženíšková, JUDr. M. Vysokajová CSc., JUDr. J. Přib, JUDr. B. Šubrt, JUDr. P. Bukovjan, Ing. A. Daněk, JUDr. F. Vlasák atd.). Takto ověřené články jsou označeny logem .

DU profi přináší 220 - 260 nových garantovaných článků každý měsíc!

DU profi dále nabízí bohatý archiv článků. U nich byla garantována aktuálnost k datu vydání, ale nejsou aktualizovány na základě pozdějších legislativních změn. Můžete je ale využít např. při kontrolách účetnictví, daní a mezd. Tyto články jsou označeny logem .

RYCHLOST VYHLEDÁVÁNÍ

Při vyhledávání je rychlost velmi důležitým faktorem, proto jsou online informace nejefektivnějším nástrojem při řešení praktických problémů.

DU profi vyhledává jen odborné informace bez reklamy – je efektivnější a rychlejší než při použití standardních vyhledávačů.

Navíc s pomocí využití filtrů hledání můžete nalezení odpovědi ještě urychlit. Každý příspěvek doporučuje i příspěvky související, čímž můžete problematiku prostudovat komplexně. Podpoří Vás v tom i odkazy do nejpoužívanějších úplných znění zákonů z oblasti daní, účetnictví, mezd a personalistiky.

 

ODPOVĚĎ na jakýkoliv problém

Rozsah databáze DU profi garantuje, že naleznete odpověď na jakékoliv problémy z oblasti daní, účetnictví, mezd a personalistiky.

U specifických případů můžete využít bezplatného odpovědního servisu se zárukou doručení garantované odpovědi. Pokud se Vám i přes intuitivní systém vyhledávání nepodaří nalézt požadovanou odpověď, nabízí DU profi možnost položit vlastní dotaz, který předáme podle zaměření tomu nejvhodnějšímu odborníkovi. Garantovaná odpověď Vám přijde e-mailem do 3 týdnů– mnohdy zasíláme odpověď i v řádu dnů.

Získejte více informací o modulech DU profi

S DU profi získáváte tyto výhody:

 • online přístup do aktuální a denně aktualizované databáze příspěvků

 • garanci aktuálnosti a správnosti 

 • archiv článků 

 • možnost využívat bezplatného odpovědního servisu

 • aktuální úplná znění právních předpisů

 

Výhody DU profi shrnuje jeden z názorů spokojených zákazníků: "S DU profi nepotřebujeme již žádné jiné odborné publikace, úplná znění zákonů, žádné právní informační systémy, semináře, daňové poradce apod. Máme všechny informace na jednom místě a přístupné 24 hodin denně, navíc denně aktualizované s garancí aktuálnosti. A pokud potřebujeme opravdu něco specifického, využijeme odpovědní servis s rychlou odpovědí přímo na míru našim podmínkám. Jde o komplexní řešení pro účetnictví firmy za rozumnou cenu."

DU profi pomohlo již více než 10 000 čtenářům zorientovat se v oblasti daní, účetnictví, mezd a personalistiky.

=> Zorientujte se i Vy. Staňte se předplatitelem DU profi. Nikde jinde nenajdete takovou koncentraci článků z oblasti daní, účetnictví, mezd a personalistiky, navíc s garancí aktuálnosti a správnosti.

DU profi doporučuje Komora certifikovaných účetních. 

 

 

Stačí si jen vybrat, jaké služby chcete využívat!