Input:
Input:

Bezplatný odběr e-mailových novin

Jméno a příjmení není správně vyplněno.
Chybný formát e-mailové adresy.
Zadávejte bez mezinárodní předvolby.
Více informací

Vylepšujeme nabídku našich produktů, pomůžete nám?

Víte o chybách nebo slabých stránkách našich produktů? Zajímá Vás prostředí Internetu a webových stránek? Baví Vás surfování na Internetu?

Staňte se testovačem našich internetových stránek a projektů, je to snadné, časově nenáročné a hlavně zábavné.

Rádi bychom pro naše zákazníky vytvářeli takové projekty a produkty, které budou nejen obsahově na vysoké úrovni, ale i přehledné, snadno ovladatelné a uživatelsky příjemné. Máte zájem podílet se na tomto vývoji? Staňte se testovačem, je to snadné a zábavné.

V čem práce spočívá?

Ve společně dohodnutém čase Vám zavolám přes Skype a buď si popovídáme o Vašich postřezích a nápadech k našim webovým stránkách, nebo Vám na některém z našich portálů zadám jednoduchý úkol. Může se jednat například o zhodnocení letáku, nových webových stránek nebo fiktivní registraci k odběru newsletteru. Vy se pokusíte úkol splnit a já budu pozorovat, jak postupujete. Budeme si povídat o tom, co na dané stránce vidíte nebo naopak nemůžete najít, jak na Vás např. proces registrace působí.

Výhodou testování je, že nepotřebujete žádnou kvalifikaci a nemůžete udělat nic špatně. Testovat můžeme ve Vámi zvoleném čase, maximálně se Vám přizpůsobím.

Práce testovače je vhodná pro všechny věkové skupiny, podmínkou je pouze připojení k Internetu a trocha času. Testování trvá většinou cca. 30 – 40 minut. Před začátkem testu Vás požádám o odeslání informací o nastavení Vašeho počítače pomocí tohoto testu.

Musím být zákazníkem Verlag Dashöfer?

Nemusíte. Na některá testování může být i výhodou, že naše produkty neznáte a nemáte s nimi zkušenost.

Co za to?

Za každý otestovaný projekt můžete získat buď zajímavý dárek, nebo peněžní poukázku. Rádi Vám umožníme i bezplatný přístup do některého z našich produktů.

Chci vyzkoušet testování

Input: