Brožura

Pro SVJ šité na míru

Balíček brožur, bez kterých se SVJ neobejde

Formát: A5, Počet stran: 38/42/54/90/114

Kolekce pěti brožur řeší nejčastější problémy předsedů SVJ: převody bytů do osobního vlastnictví, rozúčtování tepla a teplé vody, vymáhání pohledávek, osobní údaje a nejednoznačnost zákona.

Autoři

Ing. Lenka Haráková
Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze. Téměř 35 let pracuje na Svazu českých a moravských bytových družstvech jako odborník na ekonomiku bytových družstev a společenství vlastníků jednotek. Dlouholetý spolupracovník nakladatelství Verlag Dashöfer, lektor vzdělávací společnosti 1. VOX.

Mgr. Alexandra Kalandarišvili
Během studia právnické fakulty Univerzity Karlovy absolvovala Alexandra stáž u veřejného ochránce práv, studijní pobyt na Státní univerzitě v Petrohradu, stáže v advokátní kanceláři v tureckém Istanbulu a ve významné české advokátní kanceláři. V advokátní kanceláři Bultas, Kvítková, Kareta a partneři pracuje od března 2016. Alexandra hovoří plynně česky, slovensky, anglicky a rusky, specializuje se na občanské právo, obchodní právo, GDPR a trestní právo.

Mgr. Adriana Kvítková
Advokacii se věnuje od roku 2007, do vykonání advokátní zkoušky působila v jedné z největších českých advokátních kanceláří, kde si své odborné znalosti prohlubovala v týmu zaměřeném na spornou agendu, insolvenční právo a oblast družstevního a bytového práva. Od ledna 2011 je Adriana zapsaná jako advokátka a v rámci své generální advokátní praxe se zaměřuje na právo nemovitostí a bytové právo (společenství vlastníků), právo společností, zastupování klientů před soudy a správními orgány, insolvenční právo a oblast veřejných zakázek. Mezi její klienty patří jak soukromé osoby, malí a střední podnikatelé, tak i subjekty z veřejnoprávního sektoru. Adriana absolvovala v roce 2006 v rámci studia právnické fakulty zahraniční stáž na Sciences Politiques Toulouse při Université Toulouse 1 Capitole, hovoří plynně anglicky, francouzsky a španělsky.

Ing. Božena Künzelová
Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Již 30 let se zabývá bytovou problematikou, v současné době působí jako metodik pro oblast ekonomiky a účetnictví bytových družstev a společenství vlastníků jednotek na Sdružení bytových družstev a společenství vlastníků ČR, z. s. Spolupracuje s různými publikačními a vzdělávacími agenturami, například Aliaves & Co, a. s., ANAG, spol. s r. o., 1. VOX, a. s.

Ing. Jiří Skuhra, CSc. je metodologem aplikace informačních systémů v technické, ekonomické, bankovní a společenské oblasti; členem autorského kolektivu příruček a odpovědního servisu Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol. s r. o.; lektorem seminářů a publikací pro řadu vzdělávacích agentur; spolupracovníkem technické komise SON; expertem poskytovatelů a příjemců služeb; autor působil v právním oddělení odboru bytové politiky Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Zákaznický portál 24

Jako bonus k zakoupení brožury získáte přístup na Zákaznický portál 24- zakaznik.dashofer.cz., kde najdete denně aktualizované právní předpisy, vzory smluv ke stažení, archiv odpovědí na dotazy k tématu i aktuality z oblasti nemovitostí. Téma brožury a související předpisy dále sledujeme a informace na zákaznickém portále pravidelně aktualizujeme.

Na Zákaznický portál 24 se přihlásíte zadáním údajů z proplacené faktury.

Vaše otázky ohledně tohoto produktu zodpoví:
Jan Polívka - polivka@dashofer.cz